O MNIE

Marta Rzepka to niezwykle czuły fotograf: nastrój, wrażliwość, empatia są gwarantem udanej sesji zdjęciowej.
Marta to także znawczyni dobrych win, pięknie o nich opowiada. a połączenie dobrej muzyki i wina nadaje intymności każdej z sesji zdjęciowych.
Sesja zdjęciowa u Marty to klasa i kunszt. Efekt gwarantowany.
Warto też wspomnieć,że jako fotograf koncertowy pracuje ze swiatowymi gwiazdami jazzu, popu oraz piosenki. Jej zdjęciami zachwyciły się takie osobistości jak ZAZ, LP, kasia kowalska, shanguy, Stacey Kent, Alicja Majewska etc…
jeśli chcesz mnie zobaczyć w pracy – obejrzyj filmik poniżej:

BIOGRAFIA:

fotograf, reżyser, twórca videoklipów
Gdynianka w pełnej krasie – urodzona w Gdyni, całe dzieciństwo, czas dorastania i pierwsze kroki w dorosłym życiu spędziła właśnie w tym mieście. Przez wiele lat występowała jako modelka w Polsce i w Europie. W fotografii i filmowaniu samouk, do wszystkiego doszła samodzielnie.
Jej prace wielokrotnie były doceniane zarówno przez polskich, jak i zagranicznych Artystów, a także znanych i cenionych organizacji koncertowych, jak np. ZAZ, Stacey Kent, Alicja Majewska, Aga Zaryan, Gaba Kulka, Krystyna Stańko, Dorota Miśkiewicz i wielu innych. Opinie na temat prac Marty można przeczytać pod TYM LINKIEM.
Prace fotografki wielokrotnie były wystawiane, kilka razy również w Gdyni (InfoBox, Chwila Moment, Jedz, pij Tańcz). Obecnie posiada dwie wystawy stałe zdjęć koncertowych na warszawskim Torwarze oraz w Łomiankach w Lemon Tree.
Wielokrotnie była zapraszana przez zagranicznych Artystów do współpracy, np. Uczestniczyła w Crussol Festiwal we Francji jako oficjalny fotograf festiwalu zaproszony przez samą ZAZ. Kilkukrotnie robiła również zdjęcia dla Imany podczas jej występów we Francji. Została również zaproszona na festiwal Discover Silk Road Star w Gruzji, gdzie pełniła rolę oficjalnego fotografa festiwalu.
W 2016 roku zdjęcie autorstwa Marty, wykonane podczas koncertu w Gdynia Arena, otwierało oficjalną stronę francuskiej artystki ZAZ.
Obecnie fotografia jej autorstwa widnieje na oficjalnej stronie
Stacey Kent.
W 2019 roku, fotografia Jacoba Colliera (laureata nagrody Grammy) jej autorstwa, została opublikowana na oficjalnej stronie Quincy Jones, jako zapowiedź współpracy z jacobem.
Fotografie Marty były publikowane w USA, Chinach, Kanadzie, Brazylii, Nowej Zelandii, Francji, Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Rumunii, Grecji, Gruzji, Turcji, Kyrgistanie, Kazahstanie, Tadżykistanie i wielu innych.
ma na swoim koncie również fotografie na okładkach płyt różnych polskich wykonawców (m.in. Robert Cichy, Maja Kapłon, Krystyna Stańko, Dorota Miśkiewicz), a także w książkach (m.in. Jacek Cygan, Monika Leszko-Cichowlas).
Od kilku lat zajmuje się również tworzeniem teledysków. Na swoim koncie ma nagrania dla takich gwiazd jak Aga Zaryan, Krystyna Stańko czy Iza Kowalewska. Teledyski Marty są dostępne pod TYM LINKIEM.

OKŁADKI PŁYT:

WYSTAWY:

2016 – Piaseczno (rynek – OFF Spring Festival – finalistka konkursu)
2016 – WARSZAWA (Art Park – Ołpen Sztaluga)
2016 – ŁOMINAKI (Lemon Tree)
2016 – KRAKÓW (Akademia Górniczo-Hutnicza)
2017 – WARSZAWA (Klub na Hożej)
2017 – GDYNIA (InfoBox Gdynia)
2017 – WARSZAWA (Progresja)
2017 – ŁOMIANKI (Lemon Tree)
2017 – WARSZAWA (Szpital Praski)
2017 – GDYNIA (Chwila Moment)
2018 – ŁOMIANKI (Lemon Tree)
2018 – GDYNIA (Jedz, Pij, Tańcz)
2019 – ŁOMIANKI (Lemon Tree)
2019 – WROCŁAW (Impart – MK Jazz Photo – finalistka konkursu)
2019 – WARSZAWA (BOK filia Estrady)
2020 – ŁOMIANKI (Lemon Tree)
2021 –  2022 – WARSZAWA (TORWAR)
2021 – obecnie – ŁOMIANKI (Lemon Tree – wystawa stała)

WYSTAWY ONLINE:

vis111geo11

PUBLIKACJE:

WYRÓŻNIENIA:

konkursy

foto:
Magda Zelewska (PARIS)
Guilhem Seguin (PARIS)
Jeff Ludovicus (PARIS)

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close