About me

Marta Rzepka swoje dzieciństwo spędziła w rodzinnym mieście z morza i marzeń – Gdyni, a ok. 10 lat temu swoje życie związała z Warszawą.

Całe życie imała się różnych zajęć – sprzedaż książek, manager różnych artystów, jubiler, produkcja koncertów, specjalista ds umów w firmie kosmetycznej… Jednak tym, co najbardziej ją pochłaniało w życiu była i jest muzyka. Zapytana o to, jakiego artystę lubi najbardziej, potrafi zrobić z tego wykład akademicki, ale na pewno muzyka musi w niej wywołać emocje – nieważne jakie, nie może zostawić ją obojętną. Dlatego na swojej półce z płytami z radością stawia albumy P!nk, Dolly Parton czy Sade obok nowoczesnego jazzu, muzyki francuskiej i amerykańskiego mainstreamu.

Jak sama przyznała, zaraz po urodzeniu pozowała swojemu tacie do zdjęć, później była modelką w kilku agencjach modowych, ale kiedy dostała aparat w swoje ręce – już go nie chciała oddać. Kilka lat temu znalazła sposób na połączenie swoich największych pasji fotografując swoich ulubieńców podczas koncertów na żywo.

W swoim portfolio chowa m.in. Johnnego Deppa, ZAZ, Marilyna Mansona, LP, Imany, Macy Gray, Kasię Kowalską, Gabę Kulkę, Agę Zaryan… a także ludzi jej bliskich i wszystkich tych, którzy dadzą się jej uwiecznić, bowiem nie tylko do muzyki się ograniczyła.

Ciekawość postrzegania ludzi ze wszelakich perspektyw wzbudza w niej chęć do utrwalania każdego człowieka czy to w codziennych sytuacjach, czy też na specjalnie zorganizowanych sesjach zdjęciowych, których zdążyła już wiele zrealizowała.

Poza tym, przyznaje się również do fascynacji opuszczonymi przez ludzi miejscami i budynkami, literaturą kryminału skandynawskiego, kolarstwem oraz filmami.

 

autor: Rock’n’Karol

 

 

foto: Magda Zelewska

 

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close